artikelcode
SCH103356238
Vierkante kabeldoorvoer met stofbeschermingsborstel, 70x70x25 mm, geanodiseerd aluminium
Vierkante kabeldoorvoer met stofbeschermingsborstel, 70x70x25 mm, geanodiseerd aluminium
40,42 €
Vierkante kabeldoorvoer met stofbeschermingsborstel, 70x70x25 mm, geanodiseerd aluminium. Met zwarte stofbeschermingsborstel (item 1). Met een 4 x 15 mm zelftappende spaanplaatschroef (item 2) , het frame van de kabelwartel kan worden bevestigd aan de. Radius 8 voor de uitsparing (item 3). De in het frame geïntegreerde magneet houdt het deksel van de kabelinvoer vast zelfs in een positie boven het hoofd. Kan worden geopend
| Leverancierscode | 103356238 |
|---|---|
| Kleur | Aluminium |
| Materiaal | Aluminium |
| Afwerking | Geanodiseerd |
| Componenten voor tafelonderstellen | Kabelmanagement |
| Lengte | 70 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 25 mm |