artikelcode
SLNBSEXT2000
VERLENGKABEL VOOR SL-NBS SENSOREN
4,28 €
-3-pins sensor verlengkabel voor aansluiting op SIRO voedingen en splitterboxen
-voor aansluiting op SIRO 24V DC voedingen: SL-NTS24CV18W-CA, SL-NTS24CV36W-CA, SL-NTS24CV60W-CA, SL-NTS24CV100W-CA, SL-NTS24CV150W-CB
-met 2000 mm kabellengte
-ook met sensorverlengkabel 500 cm (SL-NBSLINK-500) kunnen gecombineerd worden (totale extensie 2,5 m)
-Verpakkingseenheid: stuk 1
-kan worden gebruikt als verlengkabel voor sensoren (TOUCH, HIDDEN TOUCH, PIR, Deur, Dubbele Deur).
| Leverancierscode | SL-NBSEXT-2000 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Toepassingen | Binnenverlichting, Voor kabelsensoren |
| Montage | Sensor |
| Voedingen/ voedingkabels | Voedingen |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| SIRO Systeem | MONO kabelsensoren |
| Schakelaars / Afstandsbedieningen | Verlengkabel |
| Spanning | 24 volt |
| Merk | Siro |
| Lengte | 2000 mm |
| Breedte | 8 mm |
| Hoogte | 5 mm |