artikelcode
SCH103314624
Step-Fix sokkelpaneelhouder, gegalvaniseerd staal
Step-Fix sokkelpaneelhouder, gegalvaniseerd staal
21,84 €
voor montage van het opvouwbare opstapje in de basis Leveringsomvang: Het opvouwbare opstapje is niet bij de levering inbegrepen.
| Leverancierscode | 103314624 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Verzinkt |
| Toepassing | Particulier |
| Uitvoering | Inbouw opstapje |
| Lengte | 357 mm |
| Breedte | 128 mm |
| Hoogte | 41 mm |