artikelcode
PUR728ZW
PUROLINO KABELDOORVOER 80 X 80 / 74 X 74 ZWART
PUROLINO KABELDOORVOER 80 X 80 / 74 X 74 ZWART DUBBELE KLEP
31,25 €
| Leverancierscode | PC2000ZA00078EN028 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Componenten voor tafelonderstellen | Kabelmanagement |
| Merk | Pamar |
| Lengte | 80 mm |
| Breedte | 26 mm |
| Hoogte | 80 mm |