artikelcode
PUR2003AL
PUROLINO KABELDOORVOER 56,5 X 300 MM ALU
PUROLINO KABELDOORVOER 56,5 X 300 MM ALU
45,75 €
| Leverancierscode | PC2003I300EZ002 |
|---|---|
| Kleur | Aluminium |
| Materiaal | Aluminium |
| Componenten voor tafelonderstellen | Kabelmanagement |
| Merk | Pamar |
| Lengte | 300 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 56.5 mm |