artikelcode
PUR200018ZW
PUROLINO KABELDOORVOER 49.5X180 MM ZWART
PUROLINO KABELDOORVOER 49.5X180 MM ZWART
31,25 €
| Leverancierscode | PC2000ZA00180EN028 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Componenten voor tafelonderstellen | Kabelmanagement |
| Merk | Pamar |
| Lengte | 180 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 49.5 mm |