artikelcode
SCH103356081
Ovale kabeldoorvoer, hout, 57 x 143 mm, ruwe esdoorn
Ovale kabeldoorvoer, hout, 57 x 143 mm, ruwe esdoorn
19,16 €
Ovale kabeldoorvoer, hout, 57 x 143 mm, onbewerkte esdoorn. 2-delig
| Leverancierscode | 103356081 |
|---|---|
| Kleur | Esdoorn |
| Materiaal | Esdoorn, Hout |
| Afwerking | Ruw |
| Componenten voor tafelonderstellen | Kabelmanagement |
| Lengte | 143 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 28 mm |