artikelcode
SCH103356083
Ovale kabeldoorvoer, hout, 57 x 143 mm, ruw eiken
Ovale kabeldoorvoer, hout, 57 x 143 mm, ruw eiken
24,70 €
Ovale kabeldoorvoer, hout, 57 x 143 mm, ruw eiken. 2-delig
| Leverancierscode | 103356083 |
|---|---|
| Kleur | Eik |
| Materiaal | Eik, Hout |
| Afwerking | Ruw |
| Componenten voor tafelonderstellen | Kabelmanagement |
| Lengte | 143 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 28 mm |