artikelcode
MANE0220000402Z
NEODYMIUM DIA 32MM - DIKTE 7MM - MET GAT - TREKKRACHT 32KG -ZUID
NEODYMIUM DIA 32MM - DIKTE 7MM - MET GAT - TREKKRACHT 32KG -ZUID
11,53 €
Vlakke potmagneet uit Neodymium, anisotropisch met doorlopend verzonken gat en verzinkte omhuizing:
Diameter: Ø 32 mm; Hoogte: 7 mm; Opening in opp: 5,5 mm; Opening verzonken gat 90 °: 11,0 mm; Gewicht: 38,5 g; Trekkracht: 32 kg; Max temp: 80°C; ZUIDPOOL
| Leverancierscode | RO-02200004-02-Z, RO-02N32C-Z |
|---|---|
| Diameter | 32 mm |
| Materiaal | Neodymium |
| Afwerking | Verzinkt |
| Montage | Om te schroeven |
| Type deur | Binnendeur |
| Trekkracht | 32 kg |
| Max temperatuur | 80 °C |
| Pool | Zuid |
| Variant | Deurmagneet |
| Hoogte | 7 mm |