artikelcode
SCH103323594
Meubelpoot, vierkante buis 25x25 mm, lengte 700 mm, verchroomd staal
Meubelpoot, vierkante buis 25x25 mm, lengte 700 mm, verchroomd staal
28,80 €
Meubelpoot vierkante buis 25x25 mm, lengte 700 mm, staal verchroomd. Met vaste bevestigingsplaat 60 x 60 mm en schroefdraadplug M 10. Opmerking: bij gebruik van hoogte stelschroeven, het maximale draagvermogen is 30 kg. Met buispluggen is het maximale draagvermogen 50 kg.
| Leverancierscode | 103323594 |
|---|---|
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Verchroomd |
| Vorm | Vierkant |
| Oppervlak/kleur | Verchroomd |
| Producttype | Meubelpoten |
| Lengte | 25 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Hoogte | 700 mm |