artikelcode
SCH103323222
Meubelpoot, vierkante buis 25x25 mm, lengte 200 mm, staal zwart
Meubelpoot, vierkante buis 25x25 mm, lengte 200 mm, staal zwart
6,70 €
Meubelpoot vierkante buis 25x25 mm, lengte 200 mm, staal zwart. Met vaste bevestigingsplaat 60 x 60 mm en schroefdraadplug M 10. Opmerking: bij gebruik van hoogtestelschroeven , het maximale draagvermogen is 30 kg. Met buispluggen is het maximale draagvermogen 50 kg.
| Leverancierscode | 103323222 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Oppervlak/kleur | Zwart |
| Producttype | Meubelpoten |
| Uitvoering | Met plaat |
| Lengte | 25 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Hoogte | 200 mm |