artikelcode
SCH103323872
Meubelpoot vierkante buis 25x25 mm, lengte 200 mm, staal zilver RAL 9006
Meubelpoot vierkante buis 25x25 mm, lengte 200 mm, staal zilver RAL 9006
6,70 €
Meubelpoot vierkante buis 25x25 mm, lengte 200 mm, staal zilver RAL 9006. Met vaste schroefplaat 60 x 60 mm en draadplug M 10. Opmerking: bij gebruik van hoogte stelschroeven, het maximale draagvermogen is 30 kg. Met buispluggen is het maximale draagvermogen 50 kg.
| Leverancierscode | 103323872 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Oppervlak/kleur | Zilverkleurig |
| Producttype | Meubelpoten |
| Lengte | 25 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Hoogte | 200 mm |