artikelcode
MAC96
KABELDOORVOER DIAMETER 60 MM RVS LOOK MET STOFBESCHERMINGSBORSTEL
KABELDOORVOER DIAMETER 60 MM RVS LOOK MET STOFBESCHERMINGSBORSTEL
23,50 €
Kabeldoorvoer rond, met stofbeschermingsborstel, zamak RVS-effect. Met stofbeschermingsborstel
| Leverancierscode | SFD54?, *S03ALLG |
|---|---|
| Kleur | Inox Look |
| Diameter | 60 mm |
| Materiaal | Zamak |
| Componenten voor tafelonderstellen | Kabelmanagement |
| Merk | Ma.co srl |
| Lengte | 68 mm |
| Breedte | 68 mm |
| Hoogte | 14 mm |