APC1-OPHANG SCHROEFBEVESTIGING ZK
De APC1 is een onzichtbare kastbevestiging met schroeven die met twee handen te monteren is.
De APC1 is eenvoudig te installeren, zonder dat er voorgeboord hoeft te worden.
Hij kan worden gemonteerd op kasten met een minimale vrije ruimte van 16 mm.
De APC1 biedt een verticale verstelmogelijkheid tot 18 mm en een diepteverstelling van maximaal 31 mm.
De afstellingen kunnen vanaf de binnenkant van de kast worden uitgevoerd met behulp van een standaard PZ2-schroevendraaier.
De APC-serie omvat ook 1 type wandplaat en 2 soorten wandstangen, vervaardigd uit zeer dik verzinkt staal en gehard door middel van stansafdrukken.
Wandstangen en wandplaten zijn voorzien van ovale gaten die de juiste positionering vergemakkelijken en de mogelijkheid bieden om de horizontale afstelling uit te voeren.
Er zijn ook 2 verschillende afdekdoppen beschikbaar: een ronde versie voor een gat van Ø 20 mm en een vierkante versie voor dubbele gaten van Ø 12 mm.
| Leverancierscode | 65210010ZN |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Verzinkt |
| Producttype | Schroefbevestiging |
| Merk | Italiana ferramenta |
| Lengte | 345 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Hoogte | 137 mm |
| Video | https://www.youtube.com/watch?v=CkJ0JBLz2yI |